توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌ های روزانه بسیار گرانبها ‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده ‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌ هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌ چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می ‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌ تر و امروزی ‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی ‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می ‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی تنورسیتی ، فعالیت خود را در سال ۱۳95 در کنار شرکت های بزرگ پخش مواد غذایی و بهداشتی در استان قم آغازکرد و با پیشروی در حوزه کسب ‌و کارهای اینترنتی و گذشت زمان و استقبال بی نظیر مصرف کنندگان برآن شدیم تا جهت رفاه حال مشتریان و تسریع بخشیدن به روند ارسال سفارشات به انواع نیاز های رستورانی خود از سراسر ایران دسترسی داشته باشند.